خانه و باکس سگ

خانه و باکس مناسب برای سگ

انتخاب یک مکان مناسب برای سگ شما بخش مهمی از نگهداری یک حیوان خانگی است یک سگ باید یک تخت راحت یا خانه و باکس مناسب داشته باشد که به آنها اجازه دهد تا به طور کامل در آن احساس راحتی کنند. جای استراحت سگ شما باید یک فضای مشخص باشد تا باعث سازگاری او شود.

باکس سگ

انتخاب و خرید خانه و باکس مناسب برای سگ

یک تخت، کوسن و یا عایق نیاز حیوان خانگی شما را تامین می کند ، تخت خواب سگ میتواند بوی او را کنترل کند و همچنین باعث می شود سگ شما را از لم دادن روی مبل و یا سایر فضای خانه دور کند در حالی که اکثر افراد نمیخواهند سگ خود را در باکس قرار دهند اما مزایای قابل توجهی در تهیه باکس وجود دارد، یک باکس مکان بسیار مناسبی می تواند برای خوابیدن سگ شما باشد این مکان باعث می شود سگ شما احساس راحتی و تنهایی در آن داشته باشد تا بتواند به خوبی استراحت کند.

برای جای خواب سگ اندازه مناسبی انتخاب کنید سگ شما باید بتواند به طور کامل روی تخت و یا کوسن خود به راحتی دراز بکشد زیرا لازم است تخت خواب در هر موقعیتی که سگ در آن قرار میگیرد برای او راحتی را فراهم کند، معمولا تخت و یا کوسن به اندازه 5 اینچ می تواند انتخاب خوبی باشد. همچنین مطمئن شوید تخت، باکس و یا کوسنی که تهیه میکنید در برابر رطوبت و قارچ مقاوم باشد این خطر زیست محیطی می تواند باعث ایجاد نگرانی در سلامت سگ شما شود.

جای خواب سگ

در انتخاب محل خواب سگ وسواس به خرج دهید

هنگام خرید یک باکس و یا کوسن برای سگ خود جای مناسبی را در خانه در نظر بگیرید, نگذارید که سگ شما بیرون از خانه بخوابد سگ ها حیوانات اجتماعی هستند نگهداری آنها در بیرون از خانه او را در معرض خطرات دما مانند سرما و گرما و یا تهدیدات انسانی مانند سارقان قرار میدهد.

سعی کنید تخت و باکس سگ خود را در اتاق خواب خود بیاورید تا نزدیک خودتان باشد در زمستان بستر و جای خواب او را در جای گرم قرار دهید تا بتواند خواب راحتی داشته باشد و مانع از از بیدار شدن او در شب به علت عدم توانایی در گرم کردنش شود. بسیار مهم است که جای سگ در مکانی آرام و دور از سر و صدا باشد. هنگام تصمیم گیری برای جای خواب سگ خود این را در نظر بگیرید که آیا میخواهید شبانه از خانه شما مراقبت کند یا خیر اگر این قصد را داشتید بهتر است جای او را جلوی درب ورودی قرار دهید تا هنگام وارد شدن شخص غریبه بتواند از خانه مراقبت کند.

نظافت و پاکسازی تخت و باکس سگ ها

هنگام انتخاب یک جای خواب برای سگ خود باید در مورد چگونگی تمیز کردن آن دقت کنید به این فکر کنید که تخت خواب و یا باکسی که تهیه می کنید پوشش ضد آب داشته باشد تا بتوانید به راحتی آن را شستشو دهید. شما میتوانید جای خواب حیوان خانگی خود را با دستگاه های وکیوم و یا جارو برقی تمیز کنید با این کار میتوانید پرز ، مو و یا هر ذره ریز دیگری را که به بدن حیوان خانگی شما چسبیده است را از بین ببرید.

یکی دیگر از روشهای شستشو استفاده از مواد شوینده مناسب می باشد برای تمیز کردن جای حیوان خانگی خود از موادی استفاده کنید که باعث ایجاد حساسیت پوستی برای او نشود.

پاکسازی جای سگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *